Nasze marki

Poznaj historię naszych 3 marek: Académie Scientifique de Beauté, Derm Acte i Bronz’Express.

Académie Scientifique de Beauté

Historia ACADEMIE SCIENTIFIQUE DE BEAUTÉ rozpoczęła się w 1890 roku. W swoim warsztacie dr Alexandre Lamotte stworzył innowacyjne zabiegi o unikalnych teksturach.

Kierując się ciągłym podejściem do innowacji, marka opracowuje obecnie aktywne i odpowiedzialne kompozycje oparte na eko-biomimetycznej formule, która szanuje ludzi i środowisko. Jego cel: ochrona ekosystemu skóry przy jednoczesnym zapewnieniu jej możliwości adaptacji w celu uzyskania lepszej wydajności. Będąc pionierem w dziedzinie innowacji kosmetycznych, marka wyróżnia się akademickim podejściem i know-how w zakresie formułowania swoich produktów. Jego ciągłe zmartwienie? Znalezienie najlepszej możliwej równowagi pomiędzy jakością, naturalnością, wydajnością i zmysłowością. W ten sposób Académie Scientifique de Beauté rozpowszechnia swoją wiedzę, dzieli się nią, a także stara się edukować, aby każdy mógł znaleźć odpowiednią pielęgnację dzięki wiedzy swoich ambasadorów, profesjonalistów z Instytutów Urody i Spa.

Nasze flagowe produkty

Derm Acte

Powołana w 2009 roku marka DERM ACTE opracowuje wysokowydajne dermokosmetyki przeciwstarzeniowe, stanowiące sztafetę lub wspomagające zabiegi medycyny estetycznej. Każdy produkt został zaprojektowany wokół składnika aktywnego, zaczerpniętego ze świata medycyny, aby dążyć do natychmiastowych rezultatów.Zespół naukowców marki opracował rewolucyjny proces kosmetyczny Emulsion Technology [EMS] poprzez enkapsulację submikronową, która łączy w sobie dziesięciokrotną zmysłowość z optymalną penetracją składników aktywnych.Technologia ta znacznie poprawia biodostępność: wbudowana w formuły sprawia, że ​​są one doskonale przyswajalne przez skórę i zwiększa się ich wydajność, jednocześnie nadając konsystencji niezrównaną finezję i czucie.

Kolejną mocną stroną DERM ACTE jest zastosowanie kwasów hialuronowych o różnej masie cząsteczkowej oraz unikalny proces kapsułkowania wielkocząsteczkowego kwasu hialuronowego, który sprawia, że ​​jest on dostępny tam, gdzie do tej pory pozwalały tylko iniekcje.

Gwarancja profesjonalnego i optymalnego rezultatu dzięki unikalnym formułom z zaawansowanymi technologiami kosmetycznymi.

Nasze flagowe produkty

Bronz'Express

Marka Bronz’Express swoją nazwę zawdzięcza bardzo słynnemu samoopalaczowi, prawdziwej kosmetycznej rewolucji.

W 1960 roku Bronz’Express wprowadził na rynek swój pierwszy balsam samoopalający na świecie. którego formuła nie zmieniła się od czasu jego powstania. Ta kosmetyczna rewolucja łączy delikatny kwiatowy zapach z barwioną formułą w płynie, która natychmiast staje się częścią kobiecych rytuałów pielęgnacyjnych.

Od tego czasu formuły koloryzujące Bronz’Express zapewniają łatwą aplikację i natychmiastowy efekt zdrowego blasku. Skóra nabiera naturalnej, subtelnie złotej opalenizny.

Formuła często kopiowana, nigdy nie dorównana.

Jedną z oryginalności formuł Bronz’Express jest połączenie kilku składników, w tym DHA, które wchodzą w interakcję z aminokwasami obecnymi w warstwie rogowej skóry, aktywując w ten sposób proces koloryzujący.

Ponieważ jego nazwa, BRONZ’EXPRESS, podsumowuje wszystkie jego moce:
• „Bronz’” do opalania, opalona cera o zdrowym blasku, muśnięta słońcem cera…
• „Ekspres” dla szybkiego, błyskawicznego, natychmiastowego…

Wybierając BRONZ’EXPRESS to gwarancja uzyskania naturalnej opalenizny identycznej jak na słońcu, w zaledwie kilka godzin! Wszystko bez negatywnych skutków powodowanych przez promienie UV.

Nasze flagowe produkty

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera